Pořadí tříd podle střední hodnoty postupu ve výuce
Vygenerováno 03.11.2026 6:15:17
Kategorie: 1. stupeň ZŠ | 2. stupeň ZŠ | 1. ročníky | 2. ročníky | 3. a 4. ročníky | Dospělí
| 1. | Chrudim, ZŠ Dr. Malíka | 5. A | 398,0 |
| 2. | Chrudim, ZŠ Dr. Malíka | 5. B | 329,5 |
| 3. | Kroměříž, OA | 4. třída | 197,5 |
| 4. | Bílá Třemešná, ZŠ | 5. třída | 171,0 |
| 5. | Bílá Třemešná, ZŠ | 4. třída | 150,0 |
| 6. | Dačice, ZŠ B. Němcové | 6.A | 118,0 |
| 7. | Rajnochovice, ZŠ | 5. | 101,0 |
| 8. | Česká Lípa, Klíč | 1.P - G | 92,0 |
| 9. | Chvalkovice, ZŠ | 5 | 79,0 |
| 10. | Domažlice, ZŠ Msgre B. Staška | 5.B | 76,0 |
| 10. | Litovel, ZŠ Vítězná | 5 | 76,0 |
| 12. | Jinočany, ZŠ | 4.B | 73,0 |
| 13. | Bedihošť, ZŠ | 5. A | 61,0 |
| 14. | Zašová, ZŠ | TAL 5 | 59,0 |
| 15. | Chrudim, ZŠ Dr. Malíka | 4. A | 54,0 |
| 16. | Zlín, ZŠ Malenovice | 5ERIN | 50,5 |
| 17. | Jinočany, ZŠ | 3.B | 48,0 |
| 17. | Mrákov, ZŠ | 5 | 48,0 |
| 19. | Zašová, ZŠ | TAL4 | 46,0 |
| 20. | Rožnov p. R., ZŠ Videčská | 5.A | 45,0 |
| 20. | Chrudim, ZŠ Dr. Malíka | 4. B | 45,0 |
| 20. | Rožnov p. R., G | Kroužek | 45,0 |
| 23. | Zašová, ZŠ | TAL3 | 43,0 |
| 24. | Jinočany, ZŠ | 2.A | 37,5 |
| 24. | Město Albrechtice, ZŠ | 4.B | 37,5 |
| 26. | Zlín, ZŠ Malenovice | 5.B | 36,0 |
| 27. | Jaroměř, ZŠ Na Ostrově | 5.A | 35,5 |
| 28. | Opava, ZŠ Ilji Hurníka | 7 | 35,0 |
| 28. | Senožaty, ZŠ | 5. | 35,0 |
| 30. | Jaroměř, ZŠ Na Ostrově | 5.B | 34,5 |
| 31. | Ostrava-Poruba, ZŠ Monty | 5 | 34,0 |
| 32. | Kopřivnice, ZŠ svaté Zdislavy | 5. | 32,5 |
| 33. | Studená, ZŠ | 5.B | 28,0 |
| 34. | Zlín, ZŠ Malenovice | 5.A | 27,0 |
| 35. | Raduň, ZŠ | 5.B | 26,0 |
| 36. | Město Albrechtice, ZŠ | 4.A | 24,0 |
| 36. | Jinočany, ZŠ | 3.A | 24,0 |
| 38. | Krnov, ZŠ Smetanův okruh | 5. A | 23,0 |
| 39. | Hradec Králové, ZŠ Úprkova | 4.B | 22,5 |
| 40. | ZAV - centrála CZ | CZ 5 | 22,0 |
| 41. | Krnov, ZŠ Smetanův okruh | 5. B | 19,0 |
| 41. | Studená, ZŠ | 5.A | 19,0 |
| 43. | Město Albrechtice, ZŠ | 5.A | 18,0 |
| 43. | Domažlice, ZŠ Komenského | 5.D | 18,0 |
| 43. | Raduň, ZŠ | 5.A | 18,0 |
| 43. | Jinočany, ZŠ | 4.A | 18,0 |
| 43. | Domažlice, ZŠ Komenského | 4.D | 18,0 |
| 48. | Domažlice, ZŠ Komenského | 5.B | 17,5 |
| 49. | Raduň, ZŠ | 4.B | 16,5 |
| 50. | Jaroměř, ZŠ Na Ostrově | 5.C | 16,0 |
| 51. | Jinočany, ZŠ | 5. třída | 14,0 |
| 51. | Město Albrechtice, ZŠ | 5.B | 14,0 |
| 51. | Domažlice, ZŠ Komenského | 5.A | 14,0 |
| 54. | Raduň, ZŠ | 4.A | 10,0 |
| 55. | Zlín, ZŠ Malenovice | 4 ERIN | 9,0 |
| 55. | Krnov, ZŠ Smetanův okruh | 4.A | 9,0 |
| 57. | Domažlice, ZŠ Komenského | 4.B | 8,5 |
| 58. | Krnov, ZŠ Smetanův okruh | 4.B | 5,0 |
| 58. | Domažlice, ZŠ Komenského | 4.C | 5,0 |
| 60. | Zlín, ZŠ Malenovice | 4.A | 4,0 |
| 61. | Kroměříž, OA | 3. třída | 3,0 |
| 62. | Kroměříž, OA | Hosté | 1,0 |